Járműpark

jarmupark

SFbBox by afl odds

Kertépítés Budapest Pest megye Fejér megye Budakeszi Budaörs Törökbálint - 25 éve a kert szolgálatában...

Állásajánlatok

A következő munkakörökre várjuk álláskeresők jelentkezését:

Fizikai munkás

Kertészeti munkák és hozzá kapcsolódó kiegészítő tevékenységekhez várjuk jó fizikummal rendelkező munkatársak jelentkezését.

Kertész

Kertészeti munkák és kertészeti szakmai feladatok elvégzéséhez várjuk tapasztalattal rendelkező munkatársak jelentkezését.

Előnyt jelent: kertészeti területen szerzett gyakorlat

Gépjármű vezető

Tehergépkocsira várjuk C és C-E kategóriával és gyakorlattal rendelkező gépjárművezetők jelentkezését.

Szükséges: C vagy C-E kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent: több éves tehergépjárművezetői gyakorlat

Nehézgép kezelő

Munkagépeinkre (rakodó, markoló, bobcat) várjuk nehézgép kezelői vizsgával és gyakorlattal rendelkező munkatársak jelentkezését.

Szükséges: nehézgép kezelő vizsga

Fejér megye konténer

arajanlat-keres